Nabíjení doma

Jednoduše a bezpečně nabíjejte svůj elektromobil doma a přitom žijte úsporněji

Nabíjení elektromobilu v rámci vašeho domu, chaty či chalupy zajistí výběr z našich produktů. Přechod na využívání elektromobilu však není jen otázkou běžných výhod elektromobilů, ale i věcí životního stylu. Každý se dnes může stravovat zdravě, cestovat a žít aktivně. Jde to však udržitelně snoubit s provozem vozu, který využívá technologie minulého tisíciletí a svým provozem ničí životní prostředí a omezuje i Vaše zdraví?
Každý se může rozhodnout. S pořízením elektromobilu vykročíte k opravdové nezávislosti, kdy nebudete muset řešit otevírací dobu či vzdálenost benzínových stanic. Svůj e-vůz si můžete nabíjet před svým domem či v garáži. Pokud si vyberete nabíjecí stanice VOLTDRIVE, jste navíc i plně nezávislý, protože naše stanice Vás nebudou omezovat žádným skrytým či kontrolním softwarem omezujícím nabíjení. Jediné, co potřebujete je přívod nebo zdroj energie.
Díky našim chytrým komponentům VoltGuard bude váš odběr z elektrické sítě vždy bezpečný, protože ochráníme vaši domácnost před výpadkem elektrického proudu v rámci vašich limitů a tarifů.