Nákupní a office centra

Každý, kdo chce nabízet moderní služby zákazníků a firmám ví, jak je to náročné. Zajištění dostatečné kapacity pro nabíjení elektromobilů bude v boji o zákazníky stále důležitější. Pokud stále vyčkáváte, jaké řešení vybrat, věnujte pozornost výhodám značky VOLTDRIVE.

  1. Kooperace
  2. Nákupní a office centra

V oblasti budování infrastruktury nabíjecích stanic i při vlastní instalaci a provozu je třeba brát v úvahu všechny faktory. Společnost VOLTDRIVE je pro Vás tím ideálním partnerem, který má nejen dlouholeté zkušenosti, ale zejména dostatečné zázemí v rámci vlastního vývoje a výroby přímo v České republice. Dokáže tak řešit profesionálně všechny požadavky a realizace malých i velkých projektů. VOLTDRIVE to je Váš přímý partner v elektromobilitě.

Benefity VOLTDRIVE

  • Český výrobce nabíjecích stanic s tradicí téměř 10 let.
  • Přímý výrobce s garancí kvality a servisu.
  • Reference od předních dodavatelů elektrické energie.
  • Plníme veškeré certifikace a požadované normy.
  • Odolnost a bezpečnost stanic pro pravidelný provoz.
  • Nezávislost klientů na software a up-grade.

Proč zvolit VOLTDRIVE?

Je to zejména variabilita a individuální přístup. Avšak v oblasti budování infrastruktury nabíjecích stanic i při vlastní instalaci a provozu je třeba brát v úvahu všechny faktory. Společnost VOLTDRIVE je pro Vás tím ideálním partnerem, který má nejen dlouholeté zkušenosti, ale zejména dostatečné zázemí v rámci vlastního vývoje a výroby přímo v České republice. Dokáže tak řešit profesionálně všechny požadavky a realizace malých i velkých projektů. VOLTDRIVE to je Váš přímý partner v elektromobilitě.

Plánujete projekt office či nákupního centra? Potřebujete vybrat optimální nabíjecí stanici?