Kooperace

  1. Kooperace
  2. Spolupráce

Společnost VOLTDRIVE má dlouholeté zkušenosti v oblasti elektromobility, ICT i energetiky. Díky tomu je spolehlivým partnerem všechny projekty, které vyžadují profesionální a odborný přístup.

Velmi vítáme spolupracující firmy pro distribuci, instalaci a servis našich nabíječek.

Náš tým je připraven na spolupráci nejen v rovině distribuce a prodeje našich výrobků, ale také v oblastech plánování a realizace komplexních projektů. Neváhejte nás kontaktovat v otázce vašich záměrů.

Rozvoj elektromobility je velkou výzvou pro řadu tržních segmentů s důležitým dopadem na udržitelnost životního prostředí. To vyžaduje zejména spolupráci významných hráčů na trhu, jak potvrzují také postoje řady firem. „Elektromobilitu bereme jako velkou příležitost,“ uvedl například generální ředitel ČEZu. Člen představenstva Škody Auto Bohdan Wojnar uvedl, že „kolem roku 2025 mohou elektromobily tvořit 20 až 25 procent prodejů Škody„. Pro oblast elektromobility jsou připravovány nejrůznější pobídky a dotační tituly. Elektromobilita je dnes výzvou pro celý trh a jen efektivní spolupráce umožní držet krok s těmi nejlepšími.

Spolupracujeme