Hotely a cestovní ruch

Pokud nabízíte své služby v oblasti ubytování a cestovního ruchu, musíte dnes očekávat, že hosté mohou přijet elektromobilem. Dostatek parkovacích míst s nabíjecí stanicí je tak základem pro vaše podnikání.

  1. Kooperace
  2. Hotely a cestovní ruch

Dnešní svět cestovního ruchu si žádá nabízení kvalitních služeb všude v Evropě. I Vaši hosté si zaslouží to nejlepší. Stanice VOLTDRIVE jsou ideálním řešením pro hotely v centru města, zábavní centra, ski areály či penziony ve vinařských oblastech na Moravě. Dnešní svět cestovního ruchu si žádá nabízení kvalitních služeb všude v Evropě.

Proč je v cestovním ruchu důležité budovat nabíjecí stanice:

  • Zajistíte služby českým i zahraničním hostům.
  • Získáte nové zákazníky.
  • Zvýšíte image svých projektů.
  • Můžete profitovat na nových službách.
  • Hotely s nabíjecími stanicemi preferují mezinárodní vyhledávací servery.

Proč zvolit VOLTDRIVE?

Nejde jen o český trh. Například v Německu má prodej elektromobilů za dva roky, i s ohledem na mírné zpoždění, překonat milion kusů. Německo je náš nejvýznamnější obchodní partner a přijíždějící řidiči budou chtít někde nabíjet své e-vozy. České nabíjecí stanice VOLTDRIVE jsou natolik variabilní, že se plně přizpůsobí vašim potřebám nejen z hlediska výkonu. Stanice lze umístit do vnitřních parkovišť nebo zvolit stojanové verze, které jsou velmi odolné a bezpečné pro venkovní provoz.
V oblasti cestovního ruchu můžete využít i tzv. smart řešení, kdy může nabíjecí stanice přijímat bezhotovostní platby a vystavovat účty. Čeští podnikatelé rovněž ocení, že nabíjecí stanice VOLTDRIVE mohou provozovat i sami a nejsou tak do budoucna ve svém podnikání omezováni žádnými smlouvami a licencemi.

Provozujete hotel či penzion? Máte vlastní projekt v oblasti cestovního ruchu?