1. O společnosti

VOLTDRIVE je přední český výrobce nabíjecích stanic a dodavatel aktivních a pasivních prvků pro budování sítí a elektromobilitu.

Společnost VOLTDRIVE byla založena v roce 2010 v Prostějově, kde je výrobní závod a technologické centrum. Za značkou VOLTDRIVE stojí od začátku zkušený tým odborníků a vývojářů, kteří v oblasti elektromobility integrovali svoje zkušenosti z oblastí ICT, telekomunikací a energetiky. Díky tomu se značka stala průkopníkem elektromobility, což potvrzují reference těch nejvýznamnějších firem na českém energetickém trhu.

Portfolio produktů značky VOLTDRIVE zahrnuje komplexní řešení od domácích nabíjecích stanic po veřejné nabíjecí stanice včetně tzv. smart řešení a provozních funkcionalit.

Všechny naše stanice a produkty splňují nevyšší standardy s ohledem na dynamiku vývoje v oblasti elektromobility a rostoucí požadavky na bezpečnost, odolnost a zejména technické parametry. Produkty VOLTDRIVE byly vyvíjeny ve spolupráci s předními designéry a specialisty na distribuční soustavu a ICT.

Společnost VOLTDRIVE rovněž nabízí komplexní technologii a odborné know-how v oblasti nabíjecí infrastruktury pro municipality i komerční organizace. Dlouholeté zkušenosti na českém i zahraničním trhu umožňují zajistit širokou variabilitu zákaznických požadavků. V konceptu VOLTDRIVE se počítá s možností zajistit všechny požadované technické možnosti variabilním vnitřním osazením. V požadovaném stojanu tak lze kombinovat počet a typ zásuvek, typ ovládání, registrace uživatele, platbu a celou řadu komunikací od lokálních po dálkové on-line připojení k centrále. Nabíjecí stanice VOLTDRIVE počítají s úzkou spoluprací s energetickými společnostmi, a proto zdůrazňuje využití technologií a postupů, které jsou energetickým společnostem blízké a známé.

VOLTDRIVE navazuje na výrazné postavení českých značek v oblasti automobilového průmyslu. Naše nabíjecí stanice jsou nejlepším řešením i pro Vaše investice do trendové oblasti elektromobility ať z pozice zákazníka nebo obchodního partnera.

Ukázky realizací

Reference