Provozovatelé benzínových stanic a parkovišť

Využijte rozvoje elektromobility a zlepšete služby u svých projektů. Nabíjení elektromobilů je i výzvou pro trh, prostorem pro poskytování řady služeb řidičům v době nabíjení. Buďte u toho a rozvíjejte svoje obchodní aktivity.

  1. Kooperace
  2. Provozovatelé benzínových stanic a parkovišť

Agentura EIA předpokládá, že v roce 2030 bude na světě v provozu téměř čtvrt miliardy aut s elektrickým pohonem. Tyto auta bude třeba někde nabíjet i mimo domácí parkovací stání. Ve většině zemí však nemá své stálé stání či parkovací garáž téměř polovina automobilů.
Nabíjecí stanice VOLTDRIVE jsou skvělým řešením pro veřejnou infrastrukturu. Jsou vysoce odolné a umožňují instalaci celého spektra provozních funkcionalit jako je například vystavování účtů či bezhotovostní platby. Konstrukční řešení stanic VOLTDRIVE je navíc přizpůsobeno všem standardům českého trhu, což umožňuje snadnější instalace i u větších projektů. Komponenty VoltGuard navíc zajistí kontrolu obslužných a doplňkových zařízení pro bezpečný provoz.

Proč zvolit VOLTDRIVE?

VOLTDRIVE to je přímý český výrobce nabíjecích stanic pro elektromobily. S námi máte jistotu v rámci použité technologie, vysoké kvality i zajištění servisu.

Plánujete rozšířit Váš projekt o veřejné nabíjecí stanice pro elektromobily?

Potřebujete pomoci s Vaším projektem?