Co Vás zajímá?

Nezáleží, v jaké oblasti pracujete, VOLTDRIVE nabízí výhody všem. I české firmy dnes chápou, že ujet například 100 km za 23 Kč a nižší náklady na provoz, jsou důležitými faktory pro pořízení elektromobilu. Co když jím přijedou vaši zákazníci. Jste na to připraveni?

  1. Kooperace

Dopravní firmy a firemní flotily

Zabýváte se doručováním nebo máte velké množství obchodních zástupců? Přechod na elektrickou flotilu je třeba spojit s účinnou koncepcí nabíjení tak, abyste měli vše pod kontrolou a optimalizovali svoje náklady na provoz.

Hotely a cestovní ruch

Pokud nabízíte své služby v oblasti ubytování a cestovního ruchu, musíte dnes očekávat, že hosté mohou přijet elektromobilem. Dostatek parkovacích míst s nabíjecí stanicí je tak základem pro vaše podnikání.

Nákupní a office centra

Každý, kdo chce nabízet moderní služby zákazníků a firmám ví, jak je to náročné. Zajištění dostatečné kapacity pro nabíjení elektromobilů bude v boji o zákazníky stále důležitější. Pokud stále vyčkáváte, jaké řešení vybrat, věnujte pozornost výhodám značky VOLTDRIVE.

Developeři a investoři

Investice do nemovitostí byla vždy žádaným zdrojem příjmů. Nové trendy si žádají nejen vysokorychlostní internet, chytrou domácnost ale i možnost nabíjení elektromobilů.

Veřejný sektor

Emise CO2 či nadměrný hluk jsou pro řadu měst hlavním tématem. Proto se snaží řada municipalit jít příkladem v přechodu na elektromobilní vozové parky. Města rovněž podporují budování sítí nabíjecích stanic, jejichž nedostatek  se dnes stává hlavní bariérou rozvoje elektromobility.

Provozovatelé benzínových stanic a parkovišť

Využijte rozvoje elektromobility a zlepšete služby u svých projektů. Nabíjení elektromobilů je i výzvou pro trh, prostorem pro poskytování  řady služeb řidičům v době nabíjení. Buďte u toho a rozvíjejte svoje obchodní aktivity.