Dopravní firmy a firemní flotily

Zabýváte se doručováním nebo máte velké množství obchodních zástupců? Přechod na elektrickou flotilu je třeba spojit s účinnou koncepcí nabíjení tak, abyste měli vše pod kontrolou a optimalizovali svoje náklady na provoz.

  1. Kooperace
  2. Dopravní firmy a firemní flotily

Česká společnost VOLTDRIVE má dlouholeté zkušenosti v oblasti dodávek pro firemní klientelu, která elektrifikuje svůj vozový park. Firmy plánují přechod na elektromobily nejen z důvodů snížení nákladů na palivo a údržbu, ale rovněž s ohledem na svou image a marketing, kdy chtějí prezentovat své postavení na trhu či svou společenskou odpovědnost. Ve většině zemí navíc plánují omezení vjezdů do center velkých měst pro auta s konvenčními pohony. Obnova vozového parku ve směru k elektromobilům je tak zcela logická.

Proč zvolit VOLTDRIVE?

Protože nabízíme to, co potřebujete. Kvalitu, bezpečnost, odolnost při provozu, servis a zejména nezávislost na jakémkoli centrálním systému či licencích. Nabíjení elektromobilů vaší firmy tak můžete spravovat sami a generovat tak maximální úspory v provozu. Můžete si vybrat z široké nabídky naši nabíjecích stanic a komponentů pro bezpečné nabíjení. V případě individuálních požadavků Vám rádi připravíme nabídku na míru.

Plánujete elektrifikovat váš vozový park? Chcete nabídku na míru pro plánovaný způsob nabíjení?