Developeři a investoři

Investice do nemovitostí byla vždy žádaným zdrojem příjmů. Nové trendy si žádají nejen vysokorychlostní internet, chytrou domácnost ale i možnost nabíjení elektromobilů.

  1. Kooperace
  2. Developeři a investoři

Každý dnes ví, jakou cenu má bydlení s parkovacími místy. Jejich ceny zejména v posledních letech stoupaly mimořádným tempem. Pro nové stavební projekty je dnes základ zavedení inteligentního řízení budovy. Nabíjecí stanice VOLTDRIVE jsou připraveny na plnou integraci pro stavební projekty tak, aby nabíjení bylo co nejefektivnější rovněž díky unikátním komponentům VoltGuard, které zajistí chytrý odběr s ohledem na limity sítě.
Instalací nabíjecích stanic zajistíte zvýšení hodnoty své nemovitosti či investičního projektu. Díky značce VOLTDRIVE máte navíc jistotu, že jste zvolili bezpečné a efektivní řešení, které je navíc zcela nezávislé na budoucích poplatcích za software či up-grade a umožňuje vám plnou kontroly nad zdrojem nových příjmů.

Proč zvolit značku VOLTDRIVE?

Nejen kvůli dlouhým zkušenostem na českém trhu. Volba značky VOLTDRIVE je sázkou na jistotu domácího přímého výrobce s individuálním přístupem. Ze široké nabídky produktů si vybere snad opravdu každý. Pro řadu zákazníků je významným argumentem také nezávislost na softwaru a licencích, které se mohou stát nevýhodné či omezující. Komponenty VoltGuard jsou zárukou bezpečného a efektivního odběru elektrické energie ze sítě.

Jste developer či investor v oblasti nemovitostí? Hledáte optimálního partnera?