Budoucnost je pro nás stará. Nabíjecí stanice pro elektromobily vyrábíme již téměř 10 let.

VOLTDRIVE – tradiční český výrobce nabíjecích stanic pro elektromobily.

Pozvánka k návštěvě naší expozice na veletrhu
AMPER 2023

Jako přední český dodavatel nabíjecích stanic pro elektromobily Vás srdečně zveme k návštěvě naší expozice na veletrhu AMPER ve dnech 21.–23.3. 2023 na Výstavišti v Brně ve stánku AeM 02 v Hale F.

Máte-li zájem se za námi stavit u stánku, jděte na odkaz a po zadání kódu 20717-210 získáte od nás volnou vstupenku. Vstupenku si vytiskněte a předložte při vstupu.

CHCI VSTUPENKU ZDARMA

S pozdravem
Tým VOLTDRIVE s.r.o.

Výhody nabíjecích stanic VOLTDRIVE

Rychlost

Nabíjení je až 9x rychlejší než u běžné zásuvky. Večer po příjezdu z práce auto připojíte k nabíječce, stejně jako Váš telefon, a ať už vlastníte jakýkoliv elektromobil, bude ráno před odjezdem plně nabitý..

Bezpečnost

Naše domácí nabíjecí stanice splňují veškeré normy a parametry pro český a evropský trh a jsou zcela kompatibilní se standardy dodavatelů elektrické energie. Rozhodně si s nimi nezapálíte dům, což se Vám při použití běžné tříkolíkové zásuvky a prodlužovacího kabelu může jednoduše stát.

Kompatibilita

Nabíjecí stanice VOLTDRIVE umožňují nabíjení všech elektromobilů homologovaných na českém i evropském trhu. Nemusíte tedy složitě vybírat, kterou si pořídit, a s nákupem nového elektromobilu Vám nehrozí, že budete muset měnit i nabíječku.

Design

Nabíjecí stanice vyvíjíme ve spolupráci s předními českými designéry. Přece jen ji budete používat každý den, a když už jste si koupili hezké elektrické auto, ať se v garáži nekoukáte na ošklivou krabici.

Servis

Jako přímý český výrobce garantujeme rychlou dostupnost servisu, ať už budete potřebovat pomoci s čímkoliv.

Potřebujete zkušeného partnera v oblasti elektromobility?

Společnost VOLTDRIVE je výrobcem nabíjecích stanic již od roku 2009. Díky svým zkušenostem na českém i zahraničním trhu Vám nabízí ideálního partnera v dynamicky se rozvíjející se oblasti elektromobility.